delimamma.pl

Delimamma.pl – parenting, dziecko, zdrowie

Książeczka dla dzieci
Dziecko

Książeczka dla dzieci – „Opowiem Ci, Mamo, co robią auta”

Książeczki warto czytać dziecku już od najmłodszych lat. Codzienne czytanie pobudza kreatywność i uczy malucha nowych rzeczy. Na uznanie zasługuje książeczka „Opowiem Ci, Mamo, co robią auta”. To bardzo dobra propozycja dla każdego chłopca, który lubi samochody i zabawy autkami. Ponadto, książeczki są bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziecka z okazji urodzin, czy innej uroczystości. Możemy po nie sięgać wtedy, gdy dziecko się nudzi, przed snem, czy podczas zabawy z pociechą. Czym cechuje się książeczka o autkach? Dlaczego warto ją wybrać? Gdzie dokonać zakupu? Co oferują producenci?

Książeczka dla fana motoryzacji

Opowiem Ci, Mamo, co robią auta” to unikalna propozycja dla każdego małego fana motoryzacji. Dzięki temu dziecko uzyska odpowiedzi na liczne pytania: jakie auta pracują na wsi, a jakie w mieście, co znajduje się we wnętrzu auta, co robią auta zimą, a co latem, jakie pojazdy znajdziemy na torze wyścigowym, jakie na placu budowy, dlaczego w warsztacie samochodowym jest taki bałagan i wiele innych. Bogaty świat pojazdów dużych i małych pozwoli dziecku na długi czas zająć się książeczką. Autorem grafik jest Artur Nowicki, który stworzył tę niezwykłe obrazki, pełne humoru. To bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka w wieku od 2 do 6 lat. Książka ma za zadanie nauczyć pociechę opowiadania, ćwiczyć spostrzegawczość i pozwala poznawać otaczający świat. Ciekawym urozmaiceniem są rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego. Każdy rodzic doceni też sztywne kartki, co zniweluje ryzyko zniszczenie książeczki.

Zalety książeczki „Opowiem Ci, Mamo, co robią auta”

Warto zauważyć, że ta książeczka pozwala poznawać świat motoryzacji w przyjemny sposób. Dziecko ćwiczy umiejętność opowiadania i spostrzegawczość. Ponadto, książka posiada rymowane zagadki. Piękne ilustracje przyciągają wzrok i sprawiają, że dziecko chętnie przegląda zawartość. Sztywne, wytrzymałe kartki będą doskonale służyć dziecku przez długi czas. Jak widać, ta książeczka ma szereg zalet. Jest coraz chętniej wybierana przez rodziców chłopców, którzy interesują się pojazdami różnego typu. Razem z dzieckiem można przeglądać niezwykłe pojazdy i czytać zabawne rymowanki.

Gdzie zakupimy książeczkę o autkach dla dziecka? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup w internetowym sklepie. W tym miejscu każdy znajdzie takie zabawki i książeczki, jakie doskonale spełnią potrzeby dziecka. Bez wychodzenia z domu można łatwo zamówić ciekawe książeczki dla dzieci w każdym wieku. Wspólne czytanie szybko stanie się przyjemnością.