niedziela, 7 czerwca 2015

A gdy nie gotuję...

A gdy nie gotuję to.... biorę aparat do ręki i pstrykam. Zdjęcia robiłam odkąd tylko pamiętam, pierwsze powstawały tylko w mojej głowie i powiem szczerze, że większość zdjęć tam zostaje. Widzę ciekawą twarz, miejsce, sytuację i zatrzymuję kadr bez wyciągania aparatu. Niektóre zdjęcia śnią mi się po nocach i pewnie kiedyś przyjdzie czas, że je zrobię. Czy do zrobienia fajnych zdjęć potrzebny jest najlepszy sprzęt? Nie - potrzebna jest osoba, która ma wyobraźnię i jest wrażliwa na otaczający ją świat. Jasne, że z biegiem czasu inwestuję w aparat czy obiektywy, ale nawet najdroższy sprzęt nie zastąpi fantazji i otwartości na to co wokół nas. 

Co fotografuję? Przede wszystkim ludzi i z racji prowadzonego bloga jedzenie, chociaż najbardziej lubię je fotografować w obecności ludzi :) 
Jestem na etapie przełamywania wstydu i uczenia się proszenia innych o możliwość zrobienia im zdjęć. Piegowaty nos, obłędne brwi czy broda potrafią mnie zahipnotyzować bardziej niż dzieło sztuki.
Co dalej? Sama jeszcze nie wiem. W głowie mam pewien pomysł i może uda mi się go zrealizować, ale do tego czasu pstrykam i dzielę się tym z Wami :)
Ściskam serdecznie!














5 komentarzy:

Bardzo się cieszę, że odwiedziłaś/eś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :))

WYDRUKUJ PRZEPIS

PODZIEL SIĘ :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...