czwartek, 9 stycznia 2014

Wyniki konkursu z TortyOnline!!

Kochani dziękuję za udział w konkursie na najmilsze wspomnienie 2013 r., w którym do wygrania był przepyszny tort z firmy TortyOnline :)

 

Każde wspomnienie przeczytałam, niektóre kilkukrotnie. Wiele z nich przypomniało mi o cudnych chwilach. Pierwsze słowo Julki, nauka czytania, jej narodziny, rodzinne wigilie, przytulenie bliskiej osoby i wiele, wiele innych.

Wybór nie był łatwy i oczywisty, ale udało mi się podjąć decyzję i wybrałam, bardzo nieobiektywnie, że nagrodę otrzyma Małgorzata z Piątej Pory Roku za swoje wspomnienie...
" najlepsze zdarzenie - wpatrzone w nas pełne nadziei brązowe ślepia zza krat schroniska, które nie pozwoliły nam odejść i dziś Lily od 7ego września jest z nami. Nasza sunia - najwspanialszy dar pozytywnych iskierek, jaki mógł nas znaleźć :"

Sama kiedyś miałam psiaka o pięknych brązowych ślepiach a potem jeszcze kota zabranego ze schroniska:) Warto dzielić się swoim pojemnym serduchem!!

Jeszcze raz dziękuję Wam za ciepłe komentarze a Gosi gratuluję :***

Deli 

p.s. pamiętajcie o założeniu swoich słoików dobrych wspomnień!!!  
najlepsze zdarzenie - wpatrzone w nas pełne nadziei brązowe ślepia zza krat schroniska, które nie pozwoliły nam odejść i dziś Lily od 7ego września jest z nami. Nasza sunia - najwspanialszy dar pozytywnych iskierek, jaki mógł nas znaleźć :) - See more at: http://www.delimamma.pl/2014/01/najlepszy-przepis-na-soik-dobrych.html#comment-form

Małgorzata z Piątej Pory Roku

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo się cieszę, że odwiedziłaś/eś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :))

WYDRUKUJ PRZEPIS

PODZIEL SIĘ :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...