czwartek, 30 stycznia 2014

Blog Roku 2013

"Jeżeli nie dążysz do spełnienia swoich marzeń to równie dobrze mógłbyś być warzywem" - Anthony Hopkins

I machina ruszyła :) a dokładniej Konkurs na Bloga Roku 2013, z dniem dzisiejszym, wchodzi w fazę przedkulminacyjną. 

Konkurs ogłosił Onet i już od kilku lat jest on jednym z ważniejszych wydarzeń związanych z blogosferą. W zeszłym roku nawet nie pomyślałam o wystartowaniu a w tym... no cóż postanowiłam spróbować. Powody? Bo do odważnych świat należy, bo marzenia się nie spełniają - marzenia trzeba spełniać, bo lubię Delimammę (nawet bardzo) i chciałabym, aby więcej osób o tym usłyszało.... 

Czy Delimamma jest najlepszym blogiem kulinarnym w Polsce? No właśnie jak to ocenić, po ilości komentarzy, lajków na Facebooku, jakości zdjęć... co brać pod uwagę? Każdy ma swoją wizję najlepszego bloga i każdy ma do tego pełne prawo. Ja wiem jak bardzo ten blog zmienił moje życie i myślę, że wpłynął na życie przynajmniej kilku osób a może po prostu moje wpisy spowodowały, że ktoś na chwilę przystanął, zastanowił się a może po prostu zjadł pyszny deser albo całkiem smaczny obiad ... dużo można by gdybać i tak naprawdę na końcu każdy przecież kieruje się swoim sercem lub rozumem. 

Jeżeli Twoje serce lub rozum podpowiada Ci, że warto oddać głos na Delimammę nie broń się przed tym :) Będzie mi naprawdę ogromnie miło i z całego serca dziękuję Ci za to mój czytelniku, gościu, mój przyjacielu...

Aby wziąć udział w Głosowaniu, należy wysłać wiadomość tekstową SMS o treści C00024 pod numer 7122, w terminie do 06 lutego 2014 r. do godziny 12 :)

Uwaga! W numerze bloga znak "0" to cyfra zero. Pamiętaj także, aby nie wstawiać w treść SMS-a spacji! 

Dochód z SMS'a zostanie przekazany Łódzkiej Fundacji Gajusz, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych.

Koszt wysłania jednego SMS-a pod numer 7122 wynosi 1,23 zł brutto (1 zł + VAT). Z jednego numeru telefonu można oddać po jednym głosie na dany blog. Po oddaniu głosu na dany blog z danego numeru telefonu, możliwe jest oddanie z wykorzystaniem tego numeru telefonu, głosu na inne blogi. 

Deli :)

4 komentarze:

  1. Gosiu, Ty wiesz jak bardzo Cię podziwiam :) Głosuję na Delimmamę i moooocno trzymam kciuki :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że odwiedziłaś/eś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :))

WYDRUKUJ PRZEPIS

PODZIEL SIĘ :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...