niedziela, 11 listopada 2012

Rozwiązanie konkursu ze Sweet Lulu w tle ;)

Kochane!

   Po pierwsze chciała bym Wam wszystkim bardzo ale to bardzo podziękować za podzielenie się ze mną (i nie tylko) swoimi refleksjami nt. miejsc, w których żyjecie, miejsc, które z jakiś powodów są dla Was ważne. Czytając Wasze komentarze czułam, że to co napisałyście często było bardzo osobiste, za co jestem Wam dodatkowo wdzięczna. Bardzo ale to bardzo chciała bym trafić do tych wszystkich miast, miasteczek, wiosek. Niektóre już odwiedziłam a inne pewnie odwiedzę ale nawet na te miejsca, w których już byłam, dzięki Wam popatrzę zupełnie inaczej. Tak sobie myślę, że nasza Polska jest naprawdę fajnym i pięknym miejscem do życia!!

   Jak napisałam nagrody są dwie, chociaż naprawdę gdybym mogła każdą z Was chciała bym docenić przyznając kolejne wyróżnienia. To bardzo niewdzięczna rola, szczególnie, że czytając komentarze, praktycznie każdy wzbudzał mój uśmiech albo wzruszenie. No ale wyboru należało dokonać...

1. Pierwszy zestaw wędruje do Mienty chyba szczególnie za zdanie " że nie ważne jest to gdzie jesteśmy, natomiast ważne z kim" - niby takie oczywiste a nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę.

2. Drugi zestaw natomiast wędruje do Agnieszki z 2skrzaty za "oswojenie" stolicy, miasta które wydawało mi się niemożliwe do oswojenia :)

Notesami Delimamma chciała bym wyróżnić jeszcze dwie wypowiedzi:

1. Kasię z  My sweet life, my tasty world - za to, że śniąc o powrocie do ukochanego Paryża nie muszę lecieć do Francji, mam go tuż za rogiem, bliziutko w Gliwicach ;)

2. Oraz Elę z elamorela za to, że tak pięknie "odkurzyła" również moje miasto :)


Z nagrodzonymi skontaktuję się mailowo lub przy pomocy formularza kontaktowego na Waszych stronach. Jeżeli z jakiś powodów żadna wiadomość do Was nie dojdzie proszę o kontakt ze mną ;) 

Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję za udział w moim małym konkursie. 

Pozdrawiam cieplutko Delimamma!!!

4 komentarze:

 1. super:) czekam na kontakt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem mnie zatkało :) Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)Cała przyjemność po mojej stronie :)

   Usuń
  2. Poproszę Cię jeszcze o przesłanie na mój adres mailowy g.adamska@interia.pl informacji o adresie, na który będę mogła wysłać nagrodę :))

   Usuń

Bardzo się cieszę, że odwiedziłaś/eś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :))

WYDRUKUJ PRZEPIS

PODZIEL SIĘ :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...