piątek, 27 lipca 2012

Urodzinowe ciasto z przymrużeniem oka ;)

   No cóż trzeba spojrzeć prawdzie w oczy młodsza nie jestem ale z drugiej strony czy przez to mniej szczęśliwa? Jasne, że nie!! Już dawno nie czułam się tak dobrze z samą sobą. Wiem gdzie chcę dotrzeć, znam kierunek a co najważniejsze razem z Arturem idziemy w tą samą stronę. Czasem innymi drogami ale wiem, że za chwilę spotkamy się znowu i opowiemy sobie co zobaczyliśmy, kogo poznaliśmy :) Spotykam pozytywnych ludzi, tych mniej pozytywnych zostawiam za sobą, już nie potrzebuję być akceptowana przez wszystkich i nie boję się powiedzieć czego ja nie akceptuję.
   Odkrywam ciągle nowe pasje, staram się pokazywać Julii, że w życiu ludzie, pasje, marzenia, są ważniejsze niż tysiące tytułów przed nazwiskiem. Kiedyś usłyszałam coś takiego "lepiej być szczęśliwym drwalem niż nieszczęśliwym lekarzem" i tego będę się trzymać.
     O kilka chwil starsza Delimamma mruga do was z Opola i przesyła pomysł na urodzinowe ciasto. Baza to AMERYKAŃSKI SERNIK, który był hitem na imprezie. Nowością był napis, zainspirowany twórczością  Eläkeläiset  :)
4 komentarze:

  1. Gosia, kapitalny pomysł! Odgapię dla mojego męża na urodziny coś w ten deseń ;)
    Pięknie napisany tekst i bardzo prawdziwie, mogłabym się podpisać pod każdym zdaniem.
    I jeszcze raz - najlepszego!

    OdpowiedzUsuń
  2. Naj naj najlepszego :-)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że odwiedziłaś/eś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :))

WYDRUKUJ PRZEPIS

PODZIEL SIĘ :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...