środa, 15 lutego 2012

Sushi

    Robienie sushi może wydawać się bardzo skomplikowaną czynnością, gwarantuję Wam, że tak nie jest, chociaż nie ja powinnam się wypowiadać w tej kwestii ponieważ tym razem jestem tylko i wyłącznie autorką zdjęć, sushi to specjalność mojego męża :))
   Z całą pewnością wymaga odrobiny zdolności manualnych oraz cierpliwości ale bez przesady :) Jeżeli jesteście fanami sushi naprawdę warto zakupić sprzęt i wyszkolić się w jego przygotowywaniu. Uwierzcie mi, że zakup niezbędnych przyrządów, naczyń zwraca się już po pierwszym samodzielnym zrobieniu sushi. Do tego macie pewność, co do jego świeżości (naprawdę różnie z tym bywa w restauracjach) i możecie użyć do jego przygotowania tylko ulubionych składników w odpowiednich dla was proporcjach. Tym razem nie będę opisywała sposobu przygotowywania potrawy ponieważ w internecie znajdziecie mnóstwo rewelacyjnych filmików instruktażowych. Mam jedynie nadzieję, że zdjęcia zachęcą was do spróbowania i np. w ramach tzw. foodingu postanowicie razem z gronem przyjaciół zorganizować sobie wieczór sushi :) 

Gorąco polecam!!!


2 komentarze:

Bardzo się cieszę, że odwiedziłaś/eś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :))

WYDRUKUJ PRZEPIS

PODZIEL SIĘ :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...